KONST / Litografier / Färglitografi 14187586
nr 1418 7586
Ulf Gripenholm
(f. 1943), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 78/150,58x68, yttermått inklusive ram: 64x74 cm
Ulf Gripenholm, svensk målare och tecknare född 1943.
Utrop:
500 kr
måndag 13 september 2021
kl 18:04:20